Архіви

2015

Обкладинка

Том 18 (2015): Системне проектування та аналіз характеристик аерокосмічної техніки

Наведено результати досліджень у галузі оптимального проектування, аналізу надійності та динаміки аерокосмічних систем, експериментальних та числових досліджень процесів в окремих підсистемах аерокосмічної техніки. Праці мають практичну спрямованість. Їхньою метою є  підвищення ефективності та удосконалення процесу створення аерокосмічної техніки. Збірник розрахований на фахівців у галузі проектування аерокосмічної техніки, а також аспірантів та студентів відповідних спеціальностей.

2014

Обкладинка

Том 17 (2014): Системне проектування та аналіз характеристик аерокосмічної техніки

Наведено результати досліджень у галузі оптимального проектування, аналізу надійності та динаміки аерокосмічних систем, експериментальних та числових досліджень процесів в окремих підсистемах аерокосмічної техніки. Праці мають практичну спрямованість. Їхньою метою є підвищення ефективності та удосконалення процесу створення аерокосмічної техніки. Збірник розрахований на фахівців у галузі проектування аерокосмічної техніки, а також аспірантів та студентів відповідних спеціальностей.


    


Адреса редколегії: 49050, м. Дніпропетровськ, вул. Наукова, 1. Тел.: (056)735-05-29, 098-349-49-29, еmail: spahat@mail.ru

Дніпропетровський національний університет ім. О. Гончара

Open Science in Ukraine - розробка сайтів для наукових журналів України.